Vítáme vás na stránkách Místní média, z.s.

Místní média, z. s. je nevládní nezisková organizace podporující zkvalitňování lokálních a regionálních periodik, především obecních zpravodajů. Prostřednictvím dílčích projektů a informačních internetových stránek přináší vydavatelům obecního tisku i jeho čtenářům možnost tato média vylepšovat ve směru jejich informační vyváženosti i politické nestrannosti. Cílem organizace Místní média je podporovat v obecních zpravodajích a dalších regionálních a lokálních médiích demokratické principy a kvalitní žurnalistiku.

Nezisková organizace Místní média vznikla v lednu 2013 za účelem zvyšování kvality obecních zpravodajů. V současné době poskytuje bezplatné poradenství v oblasti vydávání obecních zpravodajů, provádí analýzy těchto tiskovin a ve spolupráci s dalšími neziskovými organizacemi realizuje kurzy o zpracovávání obecních zpravodajů a o novinářské práci.

V roce 2014 jsme v souladu s novelou občanského zákoníku změnili jméno z Místní média o.s. na Místní média z.s. Veškeré další údaje i kontakty jsou nadále beze změny.

Jan Černý se představuje:

Autor je administrátorem webových stránek Místní média, z.s.
Příspěvek byl publikován v rubrice O nás. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *