Ocenění pro regionální novináře

Nadace Konrad-Adenauer-Stiftung vyhlásila 11. ročník Regionální novinářské ceny 2013, kterou udělí nejlepším regionálním novinářům či novinářkám z oblasti tisku a rozhlasu za nejlepší příspěvek na téma „Příběh z našeho kraje“.

Příspěvky do soutěže za letošní rok přijímá Konrad-Adenauer-Stiftung na e-mailu: LJP.Prag(zavináč)kas.de do 22. září 2013. Výsledky budou vyhlášeny v rámci konference regionální žurnalistiky, která se bude konat 22.-23. listopadu 2013 v Brně.

Podrobné informace vč. kontaktů naleznete na stránkách Konrad-Adenauer-Stiftung: http://www.kas.de/tschechien/cs/events/56219/

Partnery Konrad-Adenauer-Stiftung pro udělení ceny jsou: Zastoupení Evropské komise v ČR, Informační kancelář Evropského parlamentu, měsíčník Bel Mondo a Katedra mediálních studií a žurnalistiky Masarykovy univerzity v Brně.

 

Michaela Černá se představuje:

PhDr. Michaela Černá vystudovala žurnalistiku, mediální studia a genderová studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a mediální studia na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity v Praze. Je ředitelkou Místní média, z.s.
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *