Individuální školení o psaní obecního zpravodaje (vč. novely tiskového zákona)

Pro města, obce, městské části nabízíme přípravu seminářů k tématu obecních zpravodajů. Seminář vytvoříme na míru dle Vašich potřeb.

Obsah semináře lze zaměřit buď na přípravu zpravodaje (organizační struktura, obsah zpravodaje atd.) nebo na praktickou výuku novinářských dovedností (základy žurnalistického psaní pro obecní zpravodaj). V každém semináři jsou zohledněny individuální potřeby i odlišných charakter obecního zpravodaje každé obce či města.

Seminář je veden zkušenou lektorkou s praxí ve školení uvedených témat.

Rozsah semináře, obsah, místo konání atd. upřesňujeme vždy individuálně na základě vypracované nabídky. V případě zájmu u individuální seminář nás prosím kontaktujte na info@mistnimedia.cz

V tomto roce jsme školili např. ve městě Tábor.

V případě, že byste se rádi zúčastnili semináře o obecním zpravodaji pořádaném pro více různých zájemců najednou, rádi Vám prostřednictvím e-mailu doporučíme nejvhodnější organizaci, která tato školení zajišťuje.

ilustrační foto

 

Michaela Černá se představuje:

PhDr. Michaela Černá vystudovala žurnalistiku, mediální studia a genderová studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a mediální studia na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity v Praze. Je ředitelkou Místní média, z.s.
Příspěvek byl publikován v rubrice Naše služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.