Analýza obecního zpravodaje

IMG_20130725_141327Nabízíme zpracování individuální analýzy Vašeho obecního zpravodaje.

Primárně se zaměřujeme na plnění zákonných povinností, stav obsahu (vyváženost témat), grafickou podobu, žurnalistickou úroveň, v případě zájmu také na personální zajištění zpravodaje, vyváženost obsahu v souladu s novelou tiskového zákona atd. Zaměření analýzy se odvíjí plně od zájmu klienta (město / obec / městská část / krajský úřad).

Do analýzy lze podle zájmu zadavatele zahrnout průzkum, zhodnocení současného (popř. dřívějšího) stavu, doporučení pro další postup i setkání s analytikem vč. prezentace výsledků ve Vašem městě popř. proškolení redaktorů. Tématické zaměření analýzy i její rozsah je plně na dohodě s klientem. Obvykle se zaměřujeme na politickou vyváženost obsahu, tématické rozvržení a doporučení pro další postup.

Analýza je ryze individuální a její výsledky jsou k dispozici výhradně zadavateli.

Analýzy jsme zatím prováděli např. pro městskou část Praha-Kunratice, Jílové u Děčína, Špindlerův Mlýn, město Šluknov a další.

V případě Vašeho zájmu o vypracování analýzy nás prosím kontaktujte na info@mistnimedia.cz . Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku.

Michaela Černá se představuje:

PhDr. Michaela Černá vystudovala žurnalistiku, mediální studia a genderová studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a mediální studia na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity v Praze. Je ředitelkou Místní média, z.s.
Příspěvek byl publikován v rubrice Naše služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.